AdamKrtarudájalovicaroBerta ,každý súdny človek vie,že v Bratislave SMER nevyhráva,lebo je tam velmi vela "pravičiarov" SMER vyhráva vo VUC kách,či okresoch-najma na strednom a východnom Slovensku
To,čo som napísal je PRAVDA,boja sa SMERU - ved ináč by ani Figel "nestrašil" krajskú organzáciu KDH v B.Bystrici a nežiadal by ich zrušiť koalíciu so SMEROM pri volbách "župana"
Zastrašenie sa stalo aj v nitrianskom kraji,kde koalícia MOSTu,KDH a SMERU už nebude...po zásahu predsedov opozičných strán...takže.. ako je to s tým,kto sa koho bojí??


