Zuzana Wienková, šéfka Aliancie Fair-play.
Na novinársku otázku, z čoho je Aliancia Fair-play financovaná, Wienková odpovedala: „Máme dva veľké granty - jeden pochádza z amerických súkromných peňazí - z The Trust for Civil Society in Central and Eastern Europe. Druhý grant sme získali z Budapešti z Open Society Institute, čo je súčasť Sorosovho ,networku‘."
Teda,koho politiku robí Aliancia Fair-play ?? Jednoducho politiku tých,ktorí ju platia !!!
Všetky moimovládne organizácier,ktoré sú platené zahraničím,najma Sorosom,by som na Slovensku ZAKÁZAL !!!


