Nakoniec to dopadne tak, že
Ostane aj vlk sýty - aj baran celý..
Ivetka požiada NKÚ o preverenie , a keď dostane výsledky, ktoré " potvrdia" Ivankovu "pravdu", povie ---
Dostalo sa mi vysvetlenia a odvolávam, čo som povedala a vravím to, čo mi povedali....
To, že v takomto scenári stratí svoju tvár, nič neznamená, pretože tento húf amatérov potrebuje ešte chvíľu vládnúť, aby sa všetci, ktorí prispeli na volebnú kampaň aspoň "trošička " nabalili...a aby SDKÚ DS získala peniaze na predčastné parlamentné voľby....
O to ide viac, než o to, či má väčšie slovo Ivetka, alebo Ivanko


