Lekári zvažujú, že podajú hromadné výpovede
čítam, že doktori majú na zvýšenie nárok, lebo- sú odborníci, majú vysokú školu, atestácie atd.
Ale čo tak pozrieť sa na odborníkov vo výrobe, v poľnohospodárstve - sústružník obrábač kovov, zvárač, elektrotechnik, zootechnik, agronóm, traktorista, kombajnista, vodič autobusu atd - Oni majú Svoje" atesty" a sú odborníkmi - a pritom robia za omnoho mnej peňazí, než doktori.
Tu na Slovensku sa diskriminujú jednotlivé povolania, ale pre chod spoločnosti, chod štátu sú potrebné všetky profesie .
Doktor sa môže aj rozkrájať, keď nedostane z "výroby" potrebné aparáty, inštrumenty, ak nedostane v obchode potraviny, tak skape od hladu a je mu zbytočná aj vysoká škola ...
Tým chcem povedať, že v našej spoločnosti, ale najmä v západných spoločnostiach / a my sme to prebrali / sa glorifikujú určité profesie, pričom sa zabúda na to, že jeden bez druhého nedokážeme nič
a nech sa na to pozriem akokoľvek, každá profesia je dôležitá ! a každý si zaslúži taký plat, aby mohol dôstojne žiť