Košice ročne z pozemkov , na ktorých stoja aj USS získavali do mestskej pokladnice okolo 1,66 milióna € (50 miliónov Sk).-Najvyšší súd SR rozhodol, že majetkové dane za zhruba 670 hektárov sa budú platiť obci Sokoľany
Tento výpadok z príjmov - Košice nenahradia ni zvýšenými poplatkami z daní, ani zvýšením parkovného v meste - je to diera, ktprú Knapík už nezaplátal a tak Košická kasa je "poloprázdna "
Takže, to podstatné asi bude vo výpadku príjmov
A v druhom rade je to o príjmoch primátora, starostov a pracovníkov mestského magistrátu !!
Aby mal primátor 4000 eur, tak to teda - je naozaj veľa !! A okrem toho ešte porročné odmeny !!
Začo ?? Veď za tie peniaze čo berú, by mali pre Košice a košičanov urobiť toľko, žeby sa Košice mali blyšťať ako zo zlata a všetci košičania by mali mať práce až- až !!!


