Szalay už viacej politizuje, ako lieči ..... takže --- ide mu o vlastnú kožu a najmä o peniaze -
o pacientov mu vôbec nejde
Ak by sme takto reagovali všetci, tak -
vodiči nie sú docenení, sústružníci, učitelia, stavbári,poľnohospodársky pracovníci, atd slovom - 85% -90% pracujúcich by chcelo zvýšiť platy !!
A majitelia firiem, zamestnávatelia, Tí zase chcú nižšie platy a viac roboty ...
A to teraz všetci máme opustiť republiku ???
Radšej urobme poriadok s vládou a zbytočnou byrokraciou, vysokými ziskami spoločností a ...nakoniec sa aj My možno dožijeme vyšších platov....


