nemecko sa nikomu neprosí, oznámilo, že predĺži životnosť svojich atomových elektrární o 15-20 rokov
adik - rakúšaci sú ticho, ako voš pod chrastou
To len Dzurinda prisľúbil odstaviť naše atómky, ktoré mohli fungovať a vyrábať elektrickú energiu ešte 10-15 rokov a teraz Ivetka sa ospravedlňuje, že sme neoznámili diplomatickou poštou Rakúsku, že ideme dokončiť 2 bloky atómky !!!
Aký to meter v Únii - Nemci možu všetko a Slovensko, aby sa ešte ospravedlnilo, že chce byť sebestačné vo výrobe elektrickej energie
a Ivetka tomu dala - naozaj svojráznu fazónu - Nuž, aj takíto ľudia vládnu na Slovensku ....


