zdovodniť útok, by znamenalo priznaŤ si, že k streľbe na " spoluobčanov " bol vlastne vyprovokovaný nečinnosťou štátneho aparátu
zdovodniť útok, by znamenalo priznaŤ si, že k streľbe na " spoluobčanov " bol vlastne vyprovokovaný nečinnosťou štátneho aparátu
už druhý príspevok mi neprešiel - -a to som písal odkaz premierke - ukázala sa cenzúra :
posúdte Váš príspevok nebol zverejnený.
Ľutujeme, ale Váš príspevok bol systémom vyhodnotený ako obsahujúci neplatenú reklamu, vulgárne slovo alebo má rasistický obsah.
Príspevok však bol zaznamenaný a bude skontrolovaný administrátorom. Ak je v poriadku, bude dodatočne zverejnený. Ďakujeme za pochopenie.
Osem ľudí zahynulo v bare v Mexiku pri útoku Molotovovým kokteilom
A napriek tomu mexická vláda nevyhlásila štátny smútok !!!
Pani radičová !!
Osem ľudí zahynulo v bare v Mexiku pri útoku Molotovovým kokteilom
A napriek tomu mexická vláda nevyhlásila štátny smútok !!!
Pani radičová !! prenierka vlády SR !!!
Osem ľudí zahynulo v bare v Mexiku pri útoku Molotovovým kokteilom
A napriek tomu mexická vláda nevyhlásila štátny smútok !!!
Radičová si chce udržať " vačšinu svojich a Mikiho" voličov - rómov.!!
Ináč nepochopím,prečo vyhlásili štátny smútok. Je to tregédia- 7 mrtvych - ale- kto ju zapríčinil ??
Na všetkom nesie vinu systém - nik sa nesmie dotknúť rómov . A Oni to zneužívajú - sú viac chránení, ako Tatranský kamzík, či medveď hnedý alebo rys ostrovid !!!
Svedkovia hovorili o tom aký bol strelec - čudák - samotár - ale prečo nehovorili o tom, aká rodina boli tí postrielaní - ako sa správali k okoliu - k susedom - ako si platili inkaso a ako žili ,ako deptali svoje okolie ???
je potrebné si povedať - : čo donútilo človeka, ktorý dovtedy žil "normálne" k takémuto činu ???
Na to je potrebné si odpovedať a nehľadať na ňom len zlé stránky
dovtedy sa chodí s džbánom po vodu, kým sa nerozbije
strelec kvoli niečomu stratil nervy, stratil vieru v zákon a vzal "spravodlivosť" do svojich rúk.... prečo ???
očití svedkovia kŕmení americkými filmami, ako aj mnohí diskutujúci , majú skreslený pohľad na akciu policajtov. Len vo filmoch idú policajti priamo do akcie proti strieľajúcemu útočníkovi - ale v skutočnosti je to trocha ináč.
pozrite si videá z policajných zásahov v USA, Nemecku a inde, a uvidíte, že film a skutočnosť, sú veľmi rozdielne !!!!
guľka zo samopalu vzor 58 je smrteľná po celej svojej dráhe letu Účinný dostrel: 300 m. Maximálny dostrel: 2800 m.
Prestrelí ochranné vesty veľmi ľahko - najma na tých 300 m !! takže NIKTO sa nebude hnať na smrť
ak sa dá vyčítať niečo polícii, tak to, že neboli pripravení na takýto zásah - je to vlastne prvý prípad, kedy civilista strieľal po - civilistoch. Doteraz sa strieľali medzi sebou len maf . iani
Chcel by som vidieť toho hrdinu z radov "očitých svedkov" ako aj z radov diskutujúcich, ktorí by išli útokom na strieľajúceho bývalého vojaka !!!
ale prečo sa nepíše o tom,aký mal dovod strieľať ?
koalícia nie je schopná ani po mesiaci sa dohodnúť, ako a čo chce urobiť
je vidieť, že neboli pripravení na vládnutie - verili totiž, že HZDS sa do parlamentu dostane a potom - bum....
dostali sa k vládnutiu ako slepá kura ku zrnu- a tak to aj vyzerá
Boja sa prijať niektoré opatrenia, lebo vedia, že by naštvali aj vlastných voličov - a keďže dopredu ani jedna strana vládnej koalície nemala žiadnu koncepciu, tak sa nevedia dohodnúť
jedno je isté, nakoniec to zaplatíme my všetci - cez dane a to ešte nepovedali posledné slovo
alkohol a cigarety -to je to najmenej - bez toto človek vyžije - horšie je, že sa zvýšia dane za benzín, naftu, zvýši sa cena plynu, vody a elektriny a potom pojde cena všetkých !!! výrobkov - teda aj potravinárskych hore a to bude to najhoršie - aj tak už máme drahé potraviny - teraz ich cenu dvíha neúroda z dovodu záplav a ešte sa cena zvýši z dovodu zvýšenia pohonných hmot, plynu, vody a elektriny - nuž, čo sa dá čaakat od Mikloša a SDKÚ DS
lubo111
v jednom máš pravdu - čo za ľidia to sedia v parlamente ...
pozri sa na všetkých 150 poslancov NR SR a zistíš, že tam nie je ani desatina - bežných - všedných ľudí - sú tam podnikatelia, právnici, doktori, predsedovia ,podpredsedovia politických strán a hnutí, predsedovia krajských a okresných štruktúr politických strán a hnutí
ale kde sú zástupcovia občanov ???
celý volebný systém je nanič !!
A preto aj zákony sú také aké sú -- Poslanci neprijmú zákony proti sebe a proti svojim mecenášom !!
prijmú len zákony proti bežnému občanovi - a je to !!!
Ľ u d i a d o b r í -
už ste zabudli na výroky p. Mgr. Igora Matoviča ?? člena to poslaneckého klubu SaS ???
Veď bez neho a jeho 3 kolegov, by teraz SDKÚ DS, SaS, KDH a MOST- Híd neboli vo vláde !!
a čo povedal?? najprv tvrdil, že mu ponúkli 20 "melonov" milionov za to, ak nepodporí vládu a potom to dementoval, že to bol len žart jeho priateľa !!!!
čo je vačšie svinstvo !!???
Takže - každý výrok poslanca má životnosť 7 až 14 dní !!!
a že Lukáč sa má vzdať mandátu ??? veď mu ho dali voliči a nie Radičová !!!
nuž a za podobné trapasy a výroky by muselo vrátiť poslanecký mandát viacero poslancov - a to z každej politickej strany - a nehovoriac o výrokoch ministrov !!!
Hulík za svoj výrok by mal podať demisiu - veď oficiálne povedal, že im ide o ovplyvnenie výsledkov referenda !!
neviem čo chcú ovplyvniť, keď účasť bude nízka !!! nepostačujúca na uznanie výsledkov referenda
Vidno, že je uhorková sezóna a noinárom sa hodí všetko - len aby vyrobili senzáciu
nuž, čo je vačší trapas -
povedať verejne,/ p. Hulík /- že : v okrskových komisiách chce SaS svojimi ludmi ovplyvňovať priebeh referenda.....!!!!
alebo povedať, / Lukáč V. /že : má úctu pred mafiou.....
Vinco len povedal to, že sa bojí mafie a preto ju má v úcte..... ako to myslel, to novinári už nenapísali
ale prečo novinári nevrtajú do Sulíka predsedu SaS- za výrok ministra Hulíka za SaS - o ovplyvňovaní referenda ??? veď oficiálne povedal, že chcú referendum ovplyvniť !!! A to sa už koná za pár dní- a to novinárom nevadí !!!!
tu mejde o súťaž talentov
ide tu o prestíž televízií
na Slovensku ide o boj o diváka medzi Joj-kou a Markízou, u susedov zase o boj medzi Novou a Primou
nasvedčuje tomu aj skorší začiatok vysielania na jednej slovenskej a jednej českej TV !!
Mňa osobne zatial nenadchla ani jedna súťaž
je to znova o ťahaní peňazí od divákov prostredníctvom SMS hlasovania a o prestíži TV staníc- divák je im ukradnutý
ešte čakám koľko neúspešných adeptov súťaže superstar a talentmánia sa tam objaví a bude sranda na Ntú
vidíš a eme pri meritu veci
o všetkom rozhodujú tí, čo vládnu mocou peňazí
a vlády sú len bábky v ich rukách, ktoré robia to, čo im "peniaze" diktujú
radomír, ja hovorím o tom že nemecku a francúzsku nešlo o grékov, ale len a len o záujmy Nemecka a Francie !!
čo robil doteraz tento pán ??
2007 - súčasnosť
majiteľ - RELIA s.r.o. - podnikové a ekonomické poradenstvo
2003 - súčasnosť
Lektorská činnosť - publikovanie a prednášanie na témy pracovného práva, sociálneho zabezpečenia, dane z príjmu
2007
spoluautor internetového portálu www.drak.porada.sk so zameraním na oblasť mzdového účtovníctva, daní a odvodov
2005 - 2006
externý poradca ministra zdravotníctva SR pre reformu zákona o zdravotnom poistení a systém ročného zúčtovania poistného na verejné zdravotné poistenie, Ministerstvo zdravotníctva SR
1990 - 2006
spoločník - analytik pre personalistické a mzdové podsystémy, AURUS s.r.o. - informačné systémy
ako vidieť, nemá ani potuchy- čo má na ministerstve robiť - išiel tam podnikateľ zarobiť a nie pomoct občanom - tak to aj vyzerá - fuj, hanba
Lukáč má úctu pred mafianmi
a pritom veľa mafianov resp. priatelov a bratov členov mafie sedí v parlamente
Pokial by Vláda a Parlament prijali účinné zákony a polícia a armáda by dostali rozkaz, tak po mafii by nebolo do roka ani smradu
Preto sa mi najviac zo všetkých sposobov boja proti mafii páči postup Benita Musoliniho - dal zatknúť a zastreliť každého mafiana a každého ich spojenca - tým paralizoval mafiu v Taliansku na dlhé roky a mnohí mafiani museli ujst do USA,
hey joe, za problémy v Grécku može pravicová vláda - socialisti to len vytiahli na svetlo sveta, v Taliansku to tiež nemajú na svedomí socialisti - pozri sa, aké vlády tam boli a sú a Berluskoni,najbohatší talian nie je socialista -
nech si vraví kto chce čo chce,
v prvom rade nešlo o pomoc Grécku ako takému, ale o záchranu Nemeckých, Francuzskych a aj Britských a amerických bánk - banky totiž poskytli požičky Grécku a zahraničné banky by mali problémy -
po druhé - Europska únia si tým zachránila imidž - a zachránila pád hodnoty EURA !! teda "sme jednotní " vieme si pomocť - samozrejme - okrem SR - tu však ide viac o politický aspekt - SDKÚ DS aj SaS dostali viac hlasov práve za to, že odmietali pomoc grékom
po tretie - na finančnej pomoci Grécku získa najviac MMF a ECB - !!! teda - opat banky !!!
štáty ,ako Nemecko a Francúzsko získajú najvac - ich banky neskrachujú a posilnia rozvoj ekonomiky -!!!
takže kde je solidarita s grékmi ??? je to obyčajný biznis - záchrana bánk spojená so záchraou ekonomiky Nemecka a Francúska
to je pravda o pomoci Grécku
svojho času som tiež napísal , že
mali by sme si brať príklad zo starovekej Sparty - bolo to aj vo vzťahu - k životu
- Sparťania hneď pri narodení dieťaťa ho prezreli a keď bolo choré, alebo malo viditelné fyzcké zmeny - utratili dieťa - vychovávali len zdravé deti !! Na druhej strane, sa o starcov a občanov, ktorí sa v práci, alebo boji zmrzačili, starali príkladne až do ich smrti - vážili si ich !!!
prečo o tom hovorím ?? na školstvo idú miliony a miliony eur, ale často idú na výchovu "neprevychovatelných "" - máme spoluobčanov, ktorí ani po vychodení 20 triedky nie sú múdrejší o nič, ako keď ukončia ZŠ v 6 či 7 triede !!
podobne je to s detskými domovami, kde zo 100 detí, je 70-75 % !! detí rómskych spolubčanov !!!
je potrebné zrušit takéto ústavy a školy - ak nemá na učenie - tak naše hospodárstvo polnohospodárstvo potrebuje aj pastierov, aj kopačov kanálov a iné profesie, kde netreba mnoho vedomostí .....
školstvo treba prisposobiť požiadavkám hospodárstva
Odporúčame