nech to začal kto chce, je to najdrahší variant,
pričom južná trasa cez Zvolen - lučenec na Košice by bola skor hotová a najma lacnejšia
Už v roku 1985 !! boli pripravené podklady pre projekty na južnú trasu - Btratislava - Nitra - Zvolen - Lučenec- Rožňava - Košice !!
Dokonca už po r. 1990, za vlády Čarnogurského, boli pripravené firmy aj lomy na zahájenie výstavby. Mečiar to potom stopol kvoli " maďarskej" karte - dialnica by viedla južným Slovenskom a v jeho sprostost.i pokračujú aj ďalšie vlády
pretože tam, kde netreba veľa tunelov a mostov, sa nedá veľa poviem to pekne " vytunelovať " !!!!
o tom je to celé - o peniazoch pre strany a do vlastnej kešene


