Der Standard si opäť vzal na mušku Slovensko, má sa vraj učiť násobilku
Je pravdou, že Nemecko, Rakúsko, Francuzsko zachraňujú v prvom rade svoje banky - banky, ktoré dali Grécku požičky
Avšak, má to aj druhú stranu mince - štáty eurozóny sú ako stavebnica domino - keď jedno padne, padajú aj ostatné
Jediná možnosť, aby nepadli všetky, je, vybrať jednu - dva "kocky" domina, aby sa efekt padania zastavil
Avšak zvyšok, ktorý zostane stáť je oslabený, a otázne, či životaschopný
O to ide
Nikto nás nenútil vstúpiť do EÚ - nikto nás nenútil vstúpiť do eurozóny - pardon - donútili a dotlačili nás tam politici - a čuduj sa svete - bol to Dzurinda a Mikoš, ktorí kričali, že "MUSÍME" do EÚ a do eurozóny - Politici ako Dzirinda, Mikloš - Fico a i. sa" bili" , kto viac urobil pre to, aby Slovensko sa stalo členom EÚ a eurozóny
A teraz, Dzurinda, Mikloš a radičová tvrdia - zachraňujte sa sami .My nič, My len chudobní členovia....
Ak sme raz nastúpili do vlaku, tak z rozbehnutého vlaku sa ťažko vystupuje -- bolí to.
Stále platí - aké požič, také vráť