Asi tak :-)))
Včera čihí teraz hota? Veď včera hľadali možnosti, ktoré naštartujú ekonomiku a dnes idú do stagnácie?
Mali ju pohladkať po hlavičke a k tomu ešte pridať prémie? Že?
A tu nič, skapal pes, žiadna reakcia pobúrených občanov?
Veď to celé úplatkárstvo a rodinkárstvo a kamaratčák je jedna veľká nehoráznosť v tomto štáte.
To je v poriadku, horšie by bolo, keby sa nerekonštruoval.
Dzurinda sa opil a pod týmto článkom sa teraz trhne rekord v počte reakcií na túto jóbovú zvesť.
Zaujímalo by ma, ako by dopadla debata, keby sa opil Fico :-)))
Zvláštne je, že najviac sa tu čudujú tí, ktorí v živote nevideli vidly a motyku. :-)))
Začni stavať bunker, zíde sa ti :-))))
Veď Dzurinda pije na akciách prvú ligu už celé roky. Pamätám si napríklad pár rokov dozadu z plesu opery išiel tiež ako rintintín.
Čo už teraz, keď sme si takto neprezieravo vytreli rozumom .it :-)))
V pohode, veď to nebolo po prvý krát. Som zvedavá, či táto story zvýši preferencie SDKÚ.
Náš Janči rád jančí, najmä ak zbadá kúsok niečoho červeného :-)))
Ježkové zraky! A čo fčul? Ako si ja mám biedna stvora teraz vybrať IBA zo štrnástich kandidátov?
Pán Stupňan, vy ste novinár samouk? Ten nadpis by tomu totiž zodpovedal :-)))
Čaro nechceného:
dement boľševický.. desbesu
:-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) ))))
Odporúčame