Súhlasím! Ja keď vidím, čo si ľudia bežne nakladajú do košíkov, tak iba oči prevraciam.
Súhlasím! Ja keď vidím, čo si ľudia bežne nakladajú do košíkov, tak iba oči prevraciam.
Malé zárobky = malé dôchodky. Len už mi pre Krista pána neukrajujte z toho môjho pre falošnú solidaritu, lebo ma z vás prekotí. Nemakala som celý život ako trotl iba preto, aby som zo svojho dôchodku dotovala nejakú prešpekulovanú živnostnícku lúzu.
To je zaujímavá otázka. Veď uvidíme ako to všetko nakoniec dopadne :-)))
A slnko sa začne krútiť opačne? No nech nejde, svet sa kvôli tomu nezrúti.
Sorry, ale ja hľadám aktuálnu reportážnu fotografiu k článku. Detské prekáračky si nechaj pre iných.
Ámen a Glória k tomu :-))))))))))))))))))))))))
Do akého živého? Ten list bol čudný, pochop, máme 21. storočie a čarodejnice už nepálime :-))))
Súhlasím s Paškom.
P.S.: cirkev na Slovensku treba urgentne odpojiť od štátneho "cecku".
Na stanici platia nejaké výpalné, takže preto je to tam dva krát tak drahé. Ak môžem poradiť, tak lepší je taxík na telefón.
Perfektnééééééééééééééééééééé é!
Stotožňujem sa s tým bez výhrad. Ja si tiež hovorím, že mňa nezaujíma kto a čo má (vlastní), ja chcem byť spokojná a podľa možností aj šťastná.
Jo, jo. Už sme mali za prezidenta bárs koho, ale alkoholika? Tej pravici už načisto hrabe!
Máme ju ísť vyprevadiť alebo či čo? No, nech ide, nikto ju tu nedrží.
Z minimálnej mzdy sa dá na Slovensku kúpiť auto? Nesranduj!
Odporúčame