V Kokšov Bakši zaručene!
Jahnátkové Komjatice s.r.o. budú mať smutné Vianoce? Nebláznite :-))))
Ty ju ešte len teraz mixuješ? A ja že si už pripravený do útoku :-)))
Prekvapkanie desne prekvapkané.
Ozaj, naša pravica ešte žije alebo ju už načisto a nadobro vystrelo? :-)))
Asi tak :-))))))))))))))))
Ale aj tak, tento Pápež je frajer!
Dneska žiješ, zajtra hniješ.
Bol to sympatický človek, nech mu je zem slovenská ľahká!
Toho človeka poslalo asi samé nebo. Klobúk dolu pred jeho gestom!
Krista Boha Máriu! Toto vám bolo treba? Na kieho frasa ste sa chodili kmásať ako dilinovia na námestia v 89. roku?
Nemyslím si, že tu ide o Mlčanie. Reklamný priestor tohto rádia je relatívne lukratívna vec, preto tam by som som smerovala úvahu :-)))
Poniektorým sa asi cnie za tým, že sme dlho nikomu finančne nepomáhali :-)))
Odporúčame