Nestačí iba potriasť? Škoda uteráka :-)))
Nestačí iba potriasť? Škoda uteráka :-)))
Chudák Kažimír. A vari sa má zabiť, keď je krásny? :-)))
Súhlasím s tebou, aj keď, na prvý pohľad sa môže zdať Tvoj názor dosť cynický.
Človek, ktorý si sadne opitý za volant a ohrozuje životy iných, či nedajbože niekoho usmrtí, je netvor.
Ale zas na druhej strane, je mi nesmierne ľúto tohto chlapca, že pre svoju mladícku (možno prvú) frajerinu a trochu alkoholu spôsobil až toľko nešťastia.
Dodnes mám v živej pamäti pindy spred roka 89. Úplatky lekárom typu bonboniéra, káva a fľaša sú tak neetické, že treba urgentne urobiť revolúciu :-)))
P.S.: blbý kto neberie, ešte blbší ten, kto dáva a potom kváka ako chorá vrana :-)))
U nás na rozhraní Ružinova a Nového mesta bol ohňostroj ako keby petardy boli zadarmo.
Skoro ako v Las Vegas od 22:00 do cca 01:00 hodiny, z každej svetovej strany minimálne každých 10 minút jeden začal. Takže sme boli asi tak v trojhodinovej paľbe :-)))
Múdry človek! Vďaka Bohu zaňho, myslím si, že náš svet veľmi obohatil :-)))
Ak by nebola spoločenská objednávka, nebol by ani hyenizmus médií.
Bločková lotéria je veľmi dobrý projekt. Môžeme byť hrdí na genialitu jej autora :-)))
Динь-дон, динь-дон
Колокольчики звенят.
Отворяют двери в дом,
О зиме Вам говорят.
Пусть же в Новеньком году
Будет сказка и светло,
Ночь накроет всё кругом,
А вокруг белым-бело.
Мы поздравим Вас с одним
Светлым праздником таким,
Новогодние огни
Принесем и нарядим!
V pohode, pri 40% počte magorov v tomto štáte (rozumej konzumentov upokojujúcich práškov, viď oficiálne štatistiky) sa už dvaja voľajako upracú :-)))
Keby len on, ale aj jeho detné deti :-)))
Odporúčame