Každý človek Ťa niekam posunie.
V živote Ťa neposúvajú iba vybraní ľudia, ale každá skúsenosť, ktorú získaš. Vari si myslíš, že negatívna skúsenosť Ťa nikam neposúva? Práve naopak!
Myslíš si, že príslovie "čo Ťa nezabije, to Ťa posilní" vymyslel nejaký ľudový kreativec iba z nudy?


