To je taká žurnalistika ako za korunu pištoľ. Možno? Tak buď áno alebo nie, aké možno?
To je taká žurnalistika ako za korunu pištoľ. Možno? Tak buď áno alebo nie, aké možno?
Toto teda nie! Ten bude kryť chrbát skorumpovanej a sprofanovanej cirkvi.
Pobavila som sa :-)))
Žiaľ, je to tak, ako sa píše v článku.
Pokojne rozoberte aj situáciu normálny šéf, nenormálni podriadení. Vždy sa nájdu v kolektíve ľudia, ktorí sú zákerné swinje a škodia kde chodia.
Ten Galko je fakt horší než Hujer. Nech už ide ... http://www.youtube.com/watch?v=0g-bvQsFoDo
Mne to už príde neskutočne trápne ako furt dookola omieľaš o plnej špajze.
Ty čo? Nežiješ? Nevidíš? Nepočuješ? Možno máš iba zapečené brzdy.
Peter,
ja s Tebou takmer bez výhrad súhlasím.
Za to, že máme jednofarebnú vládu a že ju budeme mať ešte minimálne 8 rokov môže pravica rovnakým ak nie väčším dielom, ako my voliči SMERu.
Vo svojej odutosti a prízemnosti dohnojila takmer všetko, načo siahla. Žiaľ, niet cesty späť.
Tomuto pravicovému torzu treba čím skôr ukázať SMER východ do zabudnutia.
Je najvyšší čas hľadať slušných a schopných ľudí, ktorí ich nahradia.
Títo už majú svoj zenit dávno dávno za sebou.
Mat tak ukrajinskeho prokuratora Miklos ma dozivotie.
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Tí Česi si tuším vytreli rozumom r** :-))) Inak sa to už asi ani nazvať nedá.
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++++++++
Súhlasím! Tá žena má niečo do seba! :-)))
Boli síce také časy v mojich šoférskych začiatkoch, že ma poniektorí vytáčali až po plafón, ale teraz mi už nevadí nič a nikto.
A že sa odtiaľto nevysťahuješ? Ty jediný normálny medzi sprostými musíš mať hovadzky ťažký život.
Aj Napoleón sa sťažuje?
Osud vie byť niekedy nechutný.
Sympatický človek, škoda ho!
Zlatý socík!
Takých plandačov by tam už dávno poslali do basy za príživníctvo.
Chúďa moje malé blonďavé. Čo bude robiť, keď sa jej v sobotu nepodarilo ujsť za hranice?
Odporúčame