A najlepší budú operátori s doktorátom a troma jazykmi na úrovni expert. Lebo iba to hovadzky pozdvihne slovenskú ekonomiku.
A najlepší budú operátori s doktorátom a troma jazykmi na úrovni expert. Lebo iba to hovadzky pozdvihne slovenskú ekonomiku.
Keby v kresle ministrov práce nesedeli takí polepetkovia akými boli Radičová, Kaník, Mihál, tak sme tu nemuseli mať taký dotentovaný dôchodkový systém.
Ale čo títo chytili do ruky, to všetko dodrbošili.
Človek nevie, či má plakať hneď alebo až o chvíľu.
Sorry, ale čo sú to to za ľudia?
Špekulanti, flákači, lajdáci (česť jednej - dvom výnimkám). Keby bolo na mne, tak im nedám dôchodok ani len floka.
Máš pravdu :-))) Mala som na mysli skôr také obyčajné prízemné veci.
Štve ma, že ideme ani neviem kam. Nemám dobrý pocit z vývoja v tom našom malom milom štáte.
Už si trápny ako kýbel gytu.
Vidno, že z dôchodcovskej stoličky vieš o súčasnom živote a situácii na Slovensku veľké guľové!
Môj!
Choďte už dočerta s tými, čo platia minimálne odvody. Nech nedostanú nič, mne to žily fakt netrhá!
Tak ako sme sa na ruskej zaostalosti donedávna smiali, tak teraz za nimi zaostávame.
Rusi nás predbehli sedem míľovými čižmami a to vo všetkom!
My sa na nich už nechytáme v ničom.
Nijako!
Úspešne si dokope svoj hrob a poslední jej tajtrlíci ho zasypú Hlinou.
A bude nielen po pravici, ale aj po vtákoch!
Ježkové zraky!
Už to fakt preháňate! Tak ako ste dobre začali, tak sa tu teraz zbytočne vyvyšujete a predvádzate.
Pozor!
Pýcha predchádza pád!
Tiež ma zaráža plytkosť prezentácie.
Nič v zlom pani Okoličániová, ale vy ste ešte na takýto seriál nedozreli.
Ja si nemôžem pomôcť, to, čo produkujú súčasné školy je úplne, ale úplne zúfalé.
Nenormálne!
Tá naša vypatlaná pravica spojí Čentéša ešte aj s bôčikovou pomazánkou.
Ako som bez tohto dokázala doteraz žiť, to fakt nepochopím!
Typicky primitivizmus. Kde nie je argument, či vtip tam je hrubá sila.
A to si hovoríš akože "kresťan"? Och!
Treba zrušiť tieto čertove spolky.
To, že v dnešnej chudobe má cirkev osobité privilégia, pred svojimi "ovcami" považujem nielen za nekresťanské, ale aj odporné!
Odporúčame