Nech ide do čerta!
A čo si tým chcel povedať? Že máme iba pľuť a chytať?
Máme čo objavovať, ja sa chystám na Sninské rybníky, ktoré som nedávno v nemom úžase objavila :-))) https://www.google.sk/search?q=sninsk%C3%A9+…
Každý minimálne priemerne inteligentný človek chápe, že inej cesty niet.
Doživotne zobrať vodičák a fotku vyvesiť na každý kandeláber s nápisom: Somár!
Nuž, taký je život.
Vymletý Slovák pre svoj snobizmus a slamu v nose kupuje radšej zahraničné výrobky, lebo vo svojej vymletosti si neuvedomuje, že kúpou slovenských výrobkov podporuje vlastnú ekonomiku a prosperitu.
Slovenskí dovolenkári by si mali vybrať predovšetkým Slovensko a podporiť tak vlastnú ekonomiku a zamestnanosť.
Takže sesternica súdruha analfabeta! No nech sa páči! Hneď som vedela, že ste "rodina".
Pá, a nezoder si!
Prosila som sa Ťa o Tvoje "duchy"? Neprosila. Tak šup, šup, nájdi si iný objekt svojich jedovatých oných.
Pá, a nezoder sa!
Ten Novotný je tak nechutný, že sa tým poslancom ani nečudujem, že na ten výbor neprišli. Ja by som tam tiež neišla.
Odporúčame