Čo ste si vyštrngali, to máte! "Gratulujem" tým trotlom, ktorí sa knísali po námestiach!
Čo ste si vyštrngali, to máte! "Gratulujem" tým trotlom, ktorí sa knísali po námestiach!
Nech idú do čerta! Kvôli tomu u nás všetko zdražie.
Pane Bože! Toto sem odkiaľ zhadzuješ?
Jasné, jasné. SMER nerieši korupciu, za to tí ostatní ju riešia až sa im z kečky parí. Prečo do frasa furt vieme, čo majú robiť iní, ale nikdy nevieme, čo máme robiť my?
Samozrejme, že každému majú dať doklad o prevzatí. A je nehorázne, ak sa tak nedeje! To o čom tu splietate? Pokiaľ sa nebudú veci diať transparentne, dovtedy tu bude bordel.
Som striktne proti rozkrádaniu medi, koľajníc i hrdzavého železa, či iného kovového odpadu! Kýmkoľvek a kdekoľvek!
Fajn! Nenapísal si nič iné, čo ja tu vypisujem dennodenne! Každý Slovák kradne, lebo to má v krvi! Jeden kradne železo, druhý informácie, tretí identitu, štvrtý peniaze, piaty kukuricu z poľa, ale suma sumárum, kradne každý!
Ako to do frasa súvisí s tým, že sa prestane kradnúť železo? Ak si myslíš, že starosta bude kradnúť, tak ho vymeňte alebo udajte. Princíp je jednoduchý a účtovníctvo nepustí ... koľko železa príjme na základe potvrdenky - toľko odovzdá na základe faktúry. Iná cesta nie je! Kto tvrdí opak, klame! Kto klame, ten kradne ... hotovo :-))))
Každému prospeje tento ťah "na jednu bránku".
Podobné kecy a "obavy" boli aj vtedy, keď sa prestal vykupovať papier. A čo sa stalo? Nič!
Papier zbierame s úplnou samozrejmosťou ďalej, avšak sofistikovanejšie. Sú združenia, ktoré zbierajú papier od ľudí na výmenu za toaletný papier. Aspoň na našom sídlisku je to tak. A to isté bude aj zo železom.
Prestanú sa kradnúť sochy, poklopy, či kryty na elektrických stĺpoch. Ja tomuto rozhodnutiu tlieskam!
VIDEO Hudáčkova radosť po zápase s USA: Na šrot sme ich rozje*ali, napíš to tam!
Daj si studený obklad, lebo Ti zjavne unikajú nielen súvislosti, ale zlyháva Ti aj pamäť. O zdravom úsudku nič, lebo ten si nikdy nemal.
My Slováci sme ako papekom uderení.
Odjakživa máme jednu z najkvalitnejších vôd z vodovodu, čo sa celosvetového meradla týka, a teraz ideme z ničoho nič objavovať Ameriku. A koľko zbytočnej reklamy a peňazí išlo do propagácie "alpských vôd" je až zemi ťažko. My sme však nepoučiteľní sedlaci, ktorým bude donekonečna trčať slama z nosa. Pre "pansky" imidž aj liter vody za niekoľko eur.
Nerozumiem tomu, prečo sa SaSáckej politickej mŕtvole dáva taký veľký mediálny priestor.
Raz na ten negativizmus a pesimizmus zahynieš!
4:1
Hneď je ten svet a život krajší! :-)))
Čaute, čaute kamaráti. Želám pekný deň a samozrejme skvelý pocit z víťazstva nad USA :-)))
3:0
No neoslavuj, keď je čo! Na zdravie a na víťazstvo! :-))))
Iba tretina? Zvláštne! Tomuto národu už ani divá sviňa nerozumie.
Keď musíš, tak musíš ... vyhrávame 2:0 a hráme jak z partesu :-))) Skvelé!
Jednoduchý DMC po vzore "Jednoduchá Mária"? :-)))
Keby to bolo u nás také priamočiare ako píšeš, tak svet gombička. Ibaže Tvoja "istota" je iba súčasť megakolosu. Kedy to už konečne pochopíš?
Odporúčame