A čo sa stalo? V návale hnevu hodila loptičky o zem, začo sa ospravedlnia. Degresívcom postačuje na nenávistný článok voči rusom aj keď nie je ruská tenistks
A čo sa stalo? V návale hnevu hodila loptičky o zem, začo sa ospravedlnia. Degresívcom postačuje na nenávistný článok voči rusom aj keď nie je ruská tenistks
Tento článok nemôžem komentovať lebo by ma admin znovs zablokoval. Napísal by som niečo v štýle chantengriho, ale jemu to je dovolené
ja nikdy zúrivo nekopem.
Iba sa pýtam sám seba či zem nie je náhodou plochá.
A počas vlády matoviča (kedy zomrel generál Lučanský) bola, a to riadne. Krv generála Lučanského má na rukách kolík, aspoň z politického hľadiska. Porozmýšľaj čo by sa dialo keby teraz zomrel vo väzbe nejaký generál polície
urobil som výnimku a odpovedal ti,
aj keď niektorí starší ľudia si už proste nepamätajú koho sa čo pýtajú.
Ale ja mám úctu k šedinám
stanko, to hovoríš akoby si bol niekedy v kine
špeciálne upravenú.
Na stlačenie gombíka vystrčila krídla, odletela a začala strieľať rakety
že sú kajúcnici kúpení je nesporné.
Uvidíme ako skončí táto "vymyslená historka"
aby mohol jeho miesto zaujať žužovej milovník lipšic
áno úbohý. Tiež by si nechcel sedieť neoprávnene vo väzbe toľko čo on
v pohode. Ďalší kvákač tódovej konšpiračných teórii bez toho aby vedel o čo ide
ano?
No tak naďalej ver verzii kde pôvodne malo byť v "špeciálne upravenej" knihe 500 stoeuroviek
zabudli chudáci čurilovci spočítať asi aká je to hŕba v stovkách :D
no dobre, tak hendikepovaným znova pripomeniem, že paragraf 363 nič neruší
a to je stále nič oproti Ficovým 3 miliardám ročne !
nedoví ... myslíš ako o bolo s tými lajnovej sms-kami?
no dobre, tak hendikepovaným znova pripomeniem, že paragraf 363 nič neruší
chcel by som pripomenúť tuná militantným cintulovcom
ktorí už vidia Kováčika na kandelábri,
že rozsudok ešte nie je právoplatný,
tak aby si onanovanie nechali napotom
Tiež slniečkari.
Prezradím ti tajomstvo. Hokej je niečo úplne iné. Hrá sa to s hokejkou
Toto je platená reklama na kovacicov "projekt"?
Mohli ste tu dať aj číslo účtu. Poslal by som mu 1 cent
Odporúčame