To je otázka skôr pre historikov a odborníkov hlavne z oblasti vojenskej.Pre obyvateľov Slovenska je jednoznačne nebzpečenstvom niele situácia na Ukrajine,ale predovšetkým fašizujúce vedenie Ukrajiny.Naviac,zopár hlupákov so zeleným mozgom si asi neuvedomuje,že už nie je obdobie tridsiatych rokov minulého storočia,keď Hitler naberal sily vo vojenskej oblasti aj za výdatnej pomoci USA v predstavách vtedajších predstaviteľov USA,že oni sú mimo dosahu vtedajších zbraní.Dnes táto predstava je ako pokus o samovraždu.Akýkoľvek väčší vojenský konflikt kdekoľvek na svete s účasťou viacerých krajín by pravdepodobne postupne prerástol do celosvetového konfliktu,ktorého následky si dnes už nikto netrúfne ani odhadnúť.Myslím tým nikto s normálnym rozumom.Blázni sú výnimka.


