Brusel by mal predovšetkým vysvetliť neustále celomesačné presuny amerických vojsk napríklad po Slovensku.Občania Slovenska sa nemôžo presúvať medzi okresmi na Slovensku,ani s papiermi od Matoviča o negativite napríklad za rodinou a americké okupačné vojská sa tu celé mesiace potulujú po Slovensku ako doma bez akýchkoľvek dokladov o negativite každých sedem dní..A tie táraniny o anexii Krymu si môžu dať všetci povaľači z Bruselu za širák.Dodnes ešte nevysvetlili Európe anexiu Kosova.Rusi majú najviac skúseností s nacizmom a fašistami a práve z Ukrajiny im to momentálne hrozí najviac.


