Už som to tu písal,že slovenský lekár,ktorý žije v Kanade,lieči ľudí Ivermektínom v kombinácii s inými liekmi a tiež vitamínmi.Názvy tých ďalších liekov si nepamätám.Dávkovanie jednotlivých zložiek v tom článku nebolo.O samotnej liečbe sa vyjadroval v tom smere,že účinnosť liečby je viac ako 80 %.Tuposť našich tzv. odborníkov je v tom,že podľa nich jedine od západných výrobcov sa dá očakávať niečo zázračné,bez ohľadu na cenu.Tak sa mi zdá,že aj profesor Jarčuška bol jedným z tých horlivých odporcov ruskej vakcíny Sputnik V.No a jedným takým zázrakom zo západu je zrejme aj vakcín AstraZeneca,od ktorej postupne odstupujú aj západné krajiny.Jedine Angličania,ako spoluautori tej vakcíny ju bezvýhradne obhajujú.Možno dostávajú niečo lepšie ako ostatné krajiny.


