dusor - nemýl si karanténu s polročným,alebo aj dlhším núdzovým stavom iba preto,že ten trnavský blázon má panický strach z ľudí,že mu niekto trochu upraví ten blbý ksicht.Veď preto sku....i aj Ústavu a Čaputová sa neuveriteľne ponáhľala to svinstvo podpísať a teraz hrá mŕtveho chrobáka.A spomínaný Ústavný súd,ako som už spomenul,ten zatiaľ sladko spí.Ani len pozastavenie platnosti zmeny Ústavy do rozhodnutia Ústavného súdu nenariadil,veď čo tam po ľuďoch.Krásne platy z daní občanov majú,tak prečo sa trhať?

