Ani ja,hoci som tam ,asi ešte ,zaregistrovaný minimálne 10 rokov,ešte som sa neprihlásil ani raz.Neuznávan žiadne sociálne siete.Matovičova hviezda postupne zapadá.Ak chce vrchnosť na čele s prezidentkou zistiť Matovičovu obľúbenosť medzi radovými občanmi,mali by ho na 24 hodín bez ochranky hodiť medzi ľudí.To,čo z neho zostane si môžu potom znova posadiť do tej pancierovej škatule a voziť kade chcú.

