mirius - najmúdrejší asi z Bratislavy,ty si ma snáď videl niekde na námestí poskakovať?Vieš vôbec kto som?Ak si niekde videl nejakých na námestí poskakovať,tak to boli najskôr Farská,Šeliga a ďalší podporovaní množstvom pouličných umelcov,ktorí sa k tomu vôbec nepriznávajú.Mám 81 rokov a doteraz som našťastie zdravý vďaka tomu,že som sa doposial nestretol so žiadnym spolkom nazvaným testovací tím.Taktiež nikam nechodím,okrem nutných nákupov a platenia bežných účtov.Stačí ti také vysvetlenie?A bol by som rád,keby si mi prezradil na ktorom námestí a kedy si ma videl vyskakovať.

