Vlado - Čo tu spletáš o nejakom A a B?O akej demokracii to táraš,veď to slovo tvoj milovaný Matovič ani nepozná.Alebo to táranie o rozhodovaní z posledných a podľa najlepších úmyslov.Tvoj miláčik z posledných síl robí iba to,čo najrýchlejšie sa nabaliť a podobné je to i s tými ostatnýmiKedy mal Matovič dobré úmysly?Keď Procházku nahováral na podvod a keď mu na to Procházka skočil,tak si ho nahral a potom ho vydieral.Alebo keď bol na Cypre ohľadom schránky Penty a na tú svoju bankuJ&T úplne zabudol?alebo keď vo Francúzsku stál pred akousi vilou a tvrdil,že Počiatek ju kúpil za tristo miliónov a časom sa prevalilo že tá vila vôbec nepatrí Počiatkovi a jej cena je niečo viac ako tri milióny?Alebo že Fico má na Belize v banke nehoráznu sumu,hovorilo sa dokonca o sedemsto miliardách a nie miliónoch,no doteraz nepodal nielen žiaden dôkaz,ale dokonca ani trestné oznámenie a to je u nás trestný čin.Daj sa s Matovičom do spolku a časom ho možno budeš hrýzť od zlosti.Dobrú chuť.

