Rúška ako také neochránia zdravého človeka pred nákazou.Týmto smerom je ich účinok veľmi malý.Ich hlavnou činnosťou je zabrániť tomu,aby chorý pri rozprávaní,kýchaní,kašľaní a podobne nerozdával vírusy svojmu okoliu.A keďže sa nevie,kto je zdravý a kto je naopak chorý,tak je nariadenie aby nosili rúška všetci.Istota je istota.AG testy sa vôbec nehodia na to,na čo a hlavne ako sa používajú.Matovič môže trvať dokedy chce na plošnom testovaní,jemu ide predovšetkým o biznis.A čo je horšie,trvaním na tom nezmyselnom testovaníAG testami už vyčerpal všetky svoje vedomosti a tak sa od neho už nič nové v tomto smere nedá čakať.Snáď iba to,že sa ďalší odborníci v jeho hodnotení stanú hlupákmi.Je to paradox,keď snáď najväčší známy hlupák nadáva ľuďom,odborníkom vo svojom odbore do hlupákov.

