Tu v podstate ani nie je čo zisťovať.Každý na Slovensku vie o tom,že má papiere na hlavu,dokonca aj malé deti to vedia.Kto nestratil pamäť,či už starobou alebo úmyselne,ten si iste pamätá jeho výrok pred novinármi,keď vyriekol známu vetu "Ja viem,že nie som normálny".Výnimkou sú zrejme iba ľudia,ktorých politika a ľudia okolo nej vôbec nezaujíma.A pamäť stratili aj jeho fanatickí prívrženci a tí sú tvrdohlaví ako talibanci.Ale to je ich problém.Dôkazom toho,že nie je normálny je aj jeho pobyt na psychiatrickej klinike v Rakúsku.Pritom Pezinok má hneď za humnami.Asi sa bál toho,že v Pezinku by ho boli hneď vypátrali novinári a roztrúbili by to do celej republiky,lebo v tom čase nebol premiérom a nornálneho človeka by nikdy nebolo napadlo,že premiérom bude blázon.


