Pán Gröhling sníva o tom,čo sa s určitosťou nestane.Samotný odchod SaS z vlády by v žiadnom prípade nebol tragédiou pre Slovensko,lebo najväčšou tragédiou je existencia súčasnej vlády.A SaS už pomohla Matovičovi natiahnuť Ústavu ako gumu tak,ako si želal,tak už vás nepotrebuje.Peniaze na digitalizáciu škôl sú síce potrebné a účelné,ale ak budú použité na nákup hoci aj tých najlacnejších notebookov pre občanov osád a tí ich dostanú zadarmo môže pán Gröhling tie peniaze rovno hodiť do ohňa,výsledok bude rovnaký.Je každému jasné,že čo dostanú osadníci zadarmo,to si vôbec nevážia.Dajte im zadarmo notebooky a oni budú mať niekoľko dní hodovanie,takže veľmi rýchlo tie notebooky premenia na cigarety pijatiku a tiež toluén.Veď čo sa im môže stať?Veľa detí z osád má také množstvo neospradlnenej absencie v škole,že byť to deti bielych rodičov,také deti by boli dávno v detskom ústave a rodičia by boli súdne stíhaní.


