Mám dojem,že ešte chvíľu vydrží na poste premiéra.Keď sa po voľbách po dlhšom váhaní rozhodol,že chce byť premiérom a všetky predvolebné sľuby hodil do odpadového koša,samoľúbo vyhlásil,že pre svoje predstavy je ochotný prísť hoci aj o všetkých svojich voličov,určite nepočítal s tým,že by sa tak mohlo stať do roka a do dňa.Podľa teórie voľného pádu sa to však nebezpečne blíži k pravde.Jeho odchod z pozície premiéra by bol veľkou úľavou pre normálnych ľudí,teda obyčajných a dôvodom na veľký smútok v košiari jeho fanatických ovečiek.

