Matovič hovorí o tisíckach zbytočných mŕtvych. Tlačí Sulíka von z koalície?
Psychopatické alibi,výhovorky a samozrejme zvaľovanie zodpovednosti na iných.Od koho to možno čakať?Od Matoviča.Tie tisícky mŕtvych,to počítal tých,čo zomreli v USA?Tých obetí u nás je síce veľa,ale rozhodne by ich nebolo menej,ak by mal Matovič tie jeho hlúpe testy.AG testy nielen že sú nevhodné a majú dosť striktný popis ich použitia,ale hlavne neliečia a tým,ako sa robilo to plošné testovanie,ako na výrobnom páse,dá sa povedať takmer s istotou,že bolo to testovanie jednou,možno hlavnou príčinou rozsahu ako sa to ochorenie rozšírilo.Nemenej vážnou príčinou rozsahu rozšírenia ochorenia bola letná absolútna nečinnosť celej vlády.Všetci sladko spali,alebo sa vyvaľovali niekde na slniečku,veď veštkyňa Remišová predpovedala,že s Matovičom porazíme vírus za dva mesiace.Trochu sa to pretiahlo a nastal čiastočný odpočinok.Teraz sa ukázalo,že za dva mesiace porazil vírus celú vládu a s ňou aj celé Slovensko.Ďalšie použitie AG testov to asi ešte zhorší.