Lockdown v nejakom rozsahu bude, potvrdil Mikulec. Matovič chcel 6 týždňov
Už včera som tu napísal,že lockdown treba uplatniť najprv na Matovičovi.Keď sa tak človek nad všetkým zamyslí,nevdojak mu musí bliknúť v pamäti,že hlavnou príčinou súčasného stavu je hlúpy Matovičov nápad s povinným celoplošným testovaním ešte k tomu testami,ktoré sa na to vôbec nehodia.Tie slúžili a ešte aj slúžia iba na okrádanie štátu.Táto vláda pracuje systémom "Po nás potopa".A treba povedať,že ten lockdown v podstate je tu už dávnejšie,odvtedy,ako Matovič zakázal majiteľom obchodov a podobných prevádzok obslúžiť prípadných zákazníkov,no nezakázal im zatvoriť obchody a podobné prevádzky,lebo sa to netýkalo iba obchodov.Ten zákaz nevydal preto,aby nemusela vláda vyplácať žiadne náhrady ušlého zárobku.A akékoľvek vyhrážanie sa ktoréhokoľvek ministra a samozrejme aj premiéra občanom je dôvod na okamžité obmedzenie osobnej slobody dotyčného za fašistické spôsoby.Nedávno mi jeden 43 ročný napísal preložené,že neviem nič o fašizme.Koľko toho vie on?