KSČ-poučenie z krízové vývoja = prudký nárast pôrodnosti a bytov zdarma pre mladých
Chyby sa robili vtedy a robia sa aj dnes,ale tie dnešné sú mnohonásobne väčšie.Nie je mi jasné,prečo a hlavne o čom tu točia ľudia,ktorí v tom čase buď neboli vôbec na svete,alebo boli deťmi školopovinnými,prípadne mali školskú dochádzku ešte len v predstavách.Zaujímavé je,že tí tzv.znalci sú všetko anonymní prispievatelia,najskôr asi z Bratislavy,lebo odtiaľ je zrejme úplná väčšina anonymov.Ja som v tom čase žil,niečo si pamätám ešte z druhej svetovej války hlavne jej konca,takže mňa nebude presviedčať nejaký Pupuš,NajlepšíMinister,palengue a ďalší o tom,ako sa vtedy žilo.A hlavne nie o potravinovej sebestačnosti.Čo sa u nás dalo vyprodukovať,toho sme mali nadbytok,bolo dosť aj na pomoc rozvojovým krajinám.V súčasnosti dovážame asi 50 % základných potravín z celého sveta,o kvalite sa väčšinou nedá vôbec hovoriť.Začiatkom 80.rokov som dostal byt dvojizbový s výmerou 44 metrov štvorcových za 17 tisíc korún a na Výhernej vkladnej knihe som vyhral 35 tisíc korún.