To mate potvrdene ze Fico spal v 6 000 izbe co ste uz volali na recepciu ? )))
To mate potvrdene ze Fico spal v 6 000 izbe co ste uz volali na recepciu ? )))
mozno nam premier ukaze aj vyprate ponozky
myslis obratena FAZA mesiaca ? ))
pan Simecka a Vy ako premier keby ste boli vo Vietname kde by ste spali na zeleznicnej stanici ?
spolu s dcerami ak sa nemylim
Ked bola Zuzka v NY spala v izbe Marylyn Monroe kolko tam stali izby pan Simecka ?
chapce ja , nemusim nic ,,preskrolovat,, Fico nespal v ziadnej 6 000 izbe )))
6 000 us $ za noc kde v ktorom matrixe ? )))
Neverte vsetko Simeckovi co tliacha..https://luxuryescapes.com/us/offer/capella-h…
Vasa strana je aka lavicova alebo pravicova ?...zalezi ktorou rukou hajlujete lavou alebo pravou ))
na Silvestra tento Grohling je dobry vtip pobavili ste vela citatelov Pravda ))
s plynom alebo bez plynu ?..https://www.youtube.com/watch?v=qIiG0Rbt5SI
vsak ti Slovinci nehrali az tak zle )))
ty si studoval slovensky pravopis ? v mnoznom sa pise Vazeni .
zrejme talianskym tam ich maju na veceru )))
chllapce pol miliardy je podmienka Kieva za vstup do unie. My nie sme na mileticke )))
a to je ovela tazsie
Voloda Zelensky mala rada do zivota ktora ti od zaciatku vojny chyba : Ked chces byt UCITELOM najprv sa nauc byt ZIAKOM !
ten znak smrtihav nad Vinczeovou hovori za vsetko ))
teroristi zo severnej korei ?
Odporúčame