najlepsia je vraj ruska s lieskovymi orieskami
najlepsia je vraj ruska s lieskovymi orieskami
Cesi su nasi bratia ved nepoznaju ani nasu zastavu ))))
povedie Slovensko hmm co my nevieme chodit ?? ))))
mozno STOP plynu je ten plan ?
ziadne uzemne ustupky Voloda ma este v rukave skryte eso : vraj nejaky Vitazny plan,, musime pockat
to musime vytiahnut z tvojho klobuka ktory mas na hlave ))
v akych hoteloch spia Vasi liberali ked cestuju po svete pan Simecka ????
pan Simeclka nechcete zacat najprv s Bruselom luxusom Vasich liberalov hmm ?..https://cz24.news/ako-prasce-v-zite-platy-v-…
bla bla bla bla bla
pan Simecka je skormny urcite by spal v lacnejsom hoteli
kolko zhrabla za ten trance tanec urcite viac ako 6 000 euro )))
Keby bol Simecka teraz premier a isiel by tam na navstevu co myslite v ktorom hoteli by spal no schvalne tipnite si ? ))))
Sulikova sekera v Dubaji a nedoplatky na hoteloch uz nikoho nezaujimaju to je uz passe ))
pozrime sa ako to tam vyzera..https://www.youtube.com/watch?v=5DYJ-H5u1EU
a Brusel vyhral loteriu vsakze )))
polske maslo bude lacnejsie ?
mr. Tusk. Do you know why is Israel so obsessed with west bank ? because it's only BANK with total control
Nikoho nezaujima nejaky pocet ukrajincov Deep state za mlakou rozhodne ci budu ustupky alebo nnie.
Urcite mal aj balkon kde mohla pristat helikoptera ))
keby tam prisli na navstevu nahodou Ursula Orban aleboi Macron tak su v tom istom hoteli alebo kde v podnajme u nejakeho vietnamca ? ))
Odporúčame