Haha..ti su proste genialni!
Tieto dve ctene televizie som vyradil zo zoznamu, kedze okrem reklamy neponukaju vobec nic, co by sa nedalo pozriet inde. Na filmy chodim do kina, pripadne stahujem a na spravy a dokumenty mame ine televizie. Nechapem ako moze niekto sudny akceptovat 10 minutove bloky reklam viackrat za film!? Ved to je uplne absurdne!!!
uz fakt nerozumiem tomu, ze niekto stale rozmysla o navrateni Krymu pod Ukrainu. Krym ukrajinsky nebol a ani nim nechce byt! Preco to nevedia ludia v USA a EU pochopit preboha? To ze bol administrativne bez akehokolvek referenda pricleneni pod Ukrajinu, na to nic nemeni. 98% ludi je za rusky Krym. Aj ked nejaka manipulacia (mozno, asi) bola, bola z hladiska vysledku referenda uplne zbytocna. Ked toto niekto nevidi a nechape tak je d..... . Pravda je taka, ze aj mnohi Ukrajinci boli za. Ukrajina je 100x skorumpovanejsia ako Rusko, po prevrate sa tam rozmaha fanatizmus, a kto ma aspon trochu ruske korene by hned volil Rusko. Preto aj cely rusky Donbas. Chcel by som vidiet, ako by hlasovali petrzalcania v referende, keby ich zrazu Rakusko "anektovalo" a vyhrazalo sa im rakuskymi platmi a dochodkami. Kolki z nich by ostali stale hrdi Slovaci. :))) Semienko nenavisti je uz ale zasiate, a dari sa mu dobre..pretrva este tak generaciu, dve... :(
Respektovat sa ma mapa vole ludu...je to tak jednoduche a zaroven pre mnohych tak tazke pochopit. Nato sa robi referendum predsa. A nech nik nehovori ze na Kryme bolo ilegalne. Keby boli vztahy normalne, tak aj Ukrainci by boli radsej v Rusku nez na Ukraine. Okrem toho je na Kryme vacsina Rusov, tak aj keby tam bolo 1000 eu pozorovatelov, nedopadlo by vyrazne inak. Mozno ne 98% ale 85-90%.
Krym bol ukrainsky len na omylom na nejakych 50 rokov. Inak nema s Ukrainou takmer nic. Teda ovela viac ma s Ruskom jak s Ukrainou.
Hrdla rezali hlavne Albanci ale NATO ako cetnik v uniforme bombardovalo Beograd.
??? Nemyslim si ze sa nieco vyrovna az neuveritelnej krutosti americanov a australcanov v 19. storoci. Anglosasi skoro vyhladili 2 cele kontinenty (Sev.Ameriku a Australiu) a Spanieli treti!!! A to nespominam vobec Afriku a otrokov co ztade vozili jak zver. Anglosasi maju na svedomi x-krat viac zivotov, nasilia a nespravodlivosti ako Rusi. Staci si spomenut na francuzov (Napoleona), 1. a 2. Svetovu vojnu jak zapad stale opakovane napadal Rusko! Ubranili sa len extremnou rozlohou, podnebim a mnozstvom ludi. Rusko nikdy nebolo agresivne na anglicko, francuzko, nemecko alebo USA.
ze "Iránom podporované jednotky podľa neho v krajine páchajú „nemilosrdné masakre“...aky maju mat Iranci dovod masakrovat beznych Syrcanov? :) Nemilosrdne masakre tu pacha na svojom vlastnom obyvatelste niekto iny..
ako moze Erdogana este niekto akceptovat, to fakt nechapem...:(((
Inac tiez nechapem tento rozruch okolo uctu zadarmo. Presne mBank a Zuno a myslim ze aj FIO to maju uz roky. Kazdy kto chce plnohodnotny ucet zadarmo a nieje dementny, ho uz davno ma.
Davat vladne obmedzenie na vysku platu, aby clovek usetril na vedeni uctu 5E mesacne je trapne jak cely Fico sam.. :)))
aj v tomto niekto vidi rusku propagandu?? :))) mozno je za tym samotny Putin osobne! Protiruska propaganda uz davno prevysila tu rusku...
Presne tak, to tvrdim uz davno. Vykopnut z NATO a zrusit EU pristupove rokovania. Jednak je to Azia, moze ist do Eurazijskej unie, urcite nie do Europskej!
Preco by im malo sibat? SAS sa stabilnych volicov, ktory ich volili odkedy vznikli. Ja ich tiez budem volit. Budem volit liberalnu pravicu, bez ohladu nato ci je tam Sulik, alebo niekto iny. Tak je to v kazdej normalnej krajine, voli sa politicka linia a nie konkretni ludia. Ked chce niekto do politiky, nech ide do standardnej strany a nie ze si zalozi dalsiu vlastnu stranu, jak je u nas zvykom!
1. Ked velitel vo vojne zaveli, tak sa ide! a hlavne u Rusov to plati dvojnasobne!
2. Rusi si vzdy najdu peniaze na vojnu...aj keby nemali co jest...rovnat sa im dnes moze iba USA a Cina, aj superbohati US kozmonauti musia lietat z Bajkonuru, lebo im skrachoval ich Space Shuttle plan...a uz peknych par rokov niejsu schopni najst nahradu, tak to tak slavne s nimi asi nebude... :)
3. Zbrane uz predali, stale predavaju a aj predavat budu.. :)
Vacsina veci co Putin povedal bola pravda..zato pokrytectvo zapadnych statov je az neuveritelne...normalne mi je to az luto... :(( co US a NATO predvadzali v Juhoslavii, Iraku, v Lybii, v Syrii...a co teraz Merkelova predvadza...Amen tma! :D hanbim sa teraz za cele NATO, za celu EU :( a taky pekny plan to bol...
zoznam je predsa tu, DennikN ma vsetky spravne informacie o Charte 75 ;)
to snad nie...zastavat sa Tatarov...lupezivych najzadnikov co sa vedeli zivit iba predajom miestnych ludi do otroctva..predavali miestnych Slovanov Turkom! Mali ich vsetkych vystahovat odkial prisli, do strednej azie niekde...
To je zvlastne co tu citam...mam 11 rocne Mondeo, 250 000 km, olej menim raz za dva roky a nikdy som nic nedolieval...rocne dam tak 20000 km. Je to diesel 2L, automat. Za 4 roky co ho mam ziadna vacsia porucha, okrem hadice od turba...
to nie...ale rakusania nenadavaju na nemcov ake su oni svine a aki su oni nevinni...
to som vobec nepovedal ze sa vsetko dobro mozu rusi...len ma vytaca ked ukrajinci vsetko zlo teraz zvaluju na rusov, ked generalni tajomnici boli oni sami! Cely ten system bol zly a oni boli jeho sucastou, dokonca sa nevedno preco dostali na jeho celo. A teraz lamentuju aky su ti rusi zli...za sovietske veci mozu jak Rusi tak Ukrajinci a Gruzinci...
A lamentuju za "svoj" strateny Krym...ako keby nevedeli citat wikipediu a dozvediet sa ze Krym rusom ukradol ich krajan Ukrajinec! trapas :)
teraz som sa docital, ze aj Breznev bol vlastne Ukrajinec...cize ZSSR viedli nerusi od roku 1922-1982 - drtivu vacsinu casu. V podstate cele sovietske "zlo" mali na svedomi Gruzinec+Ukrajinec a este raz Ukrajinec... :))
Obavam sa ze Rusi sa na Amikov v imperialnom spravani moc nechytaju. Aj keby mozno chceli, je uz neskoro, svet je uz nejak rozdeleny. Rusko sa iba snazi zastavit rozsirovanie US vplyvu smerom na vychod. Ked uz Ukrajina, byvala cast Sovietskeho zvazu, rodna krajina Chruscova, chce smerovat do NATO...ma este niekto tu drzost hovorit o Ruskom imperializme??? Svet sa zblaznil? WTF? :)
Odporúčame