Palestínčan dobodal nožom v autobuse 11 cestujúcich
To ako ked Papez nieco jasne povie znamena to, ze je to pravda alebo co?? Pravda je taka ze Sloboda slova prave dava kazdemu pravo hanobit co len chce, vratane hociakej viery. O tom je predsa samotne slovo Sloboda, ked tam clovek da hociake "ale" alebo "okrem" alebo nejaky iny mantinel, tak to uz nieje "sloboda slova". Nazyvat novinarov "lotrami" moze fakt iba krestan/katolik-dogmatik. Normalny clovek to nemoze tak citit, nieto este napisat do diskusie. :( V podstate si v kutiku duse mysli to iste co "bradati", ze si to vlaste zasluzili a dobre im tak. Cele "hanobenie" je absurdny vyraz, ked je niekto psychicky v pohode a vyrovnany sam so sebou, nemoze ho NIC urazat a uz vobec nie nieco od niekoho koho absolutne nepozna a toho cloveka si nijak nevazi. Ked ano tak je na urovni primitivnych moslimov co sa hadzu o zem a stale palia IZ, USA a EU vlajky. A samozrejme pri tych nepokojoch aj niektori zahynu, ako sa to stalo v Pakistane, v Nigeri a neviem kde este :)