Mozno je problem v tom, ze proste tam nechcu ist zbytocne zomriet. Ty by si siel? Kto velmi velmi chcel, uz tam je. Vela cudzincov tam stale zije a bojuje, vela ich aj zomrelo. Vsetci tam ale isli z osobnej iniciativy, nie ze by ich tam nejaky velitel poslal. Nikto z velitelov NATO si to nechce zobrat na triko, ze bude utocit ako prvy, aj ked NATO nikdo nenapadol.

