Ha-Ha, že Taliani. Príďte sa pozrieť po žúrke miestnych PS-károv na nemenovanom mieste v nemenovanom meste, (na požiadanie dodám) čo po nich zostane. A potom ráno chodíme okolo toho (naviac pri Dome kultúry) a je mi na vracanie. Aj bežný rómsky dvor je krajšie uprataný, než toto!


