Mala, ale ruské. Tak si ich vzali nazad.
Mala, ale ruské. Tak si ich vzali nazad.
Ale on fakt nechce mier!!!!!!!!!
Tak to by už prebiehala 4.WW.
Už hľadá príhodnú vilu vo Francúzsku. Len nevie, kde teraz býva Počiatek.
Ale nakoniec ho tam do auta nedostali.
A už aj skončil. Bolo málo chlebíčkov.
To je už fakt koniec?? Už pojedli chlebíčky? To ich bolo tak málo? Všetko pojedol Zelený?
Lajnová čosi po summite vyhlásila.
A to je už koniec toho cirkusu??
Idú sa zahrávať s 3.WW.
Ale myslím, že pustia do gatí. Netreba si všímať, čo tárajú. V očiach im vidno strach.
Choď sa lyžovať na Ukrajinu!
Jasné. Veď preto je tam aj Zelený.
Jasné. Preto je tam Zelenský.
Ano. Stačí pozrieť na tú fotku.
Tajtrlíci všetkých zemí, spojte sa!
Tajtrlíci všech zemí, v.m.p.!
Lebo ste sa mu nasáčkovali do predsiene.
Viď USA vs Kuba 1958
Dostávate na bendžo a to vás vytáča.
Európski tajtrlíci sa schádzajú.. Celý svet sa smeje. Cirkus EÚ pokračuje.
Dobre to napísal! Na Ukrajine musí zavládnuť najprv mier a sloboda. Potom volby, prípadne referendum. Ten malý Hitler musí najprv preč.
Odporúčame