...taký malý...
Už som to tu písal. Môže sa to považovať za takú malý pravdivostný prieskum. PS-kári a spol. strašne brojili a aj boja proti tejto akcii. Pretože vraj nás chce Fico okradnúť (a podobné hlášky...) Tak sa teda pozrite vážení, koľkí tomu "Ficiakovi" + Kamenický veria a s vašimi hláškami si vytreli...
A dám ruku do ohňa, že polovica z toho sú aj ľudia z druhého spektra, len sa to hanbia priznať.
Suverénne naj-zhodnotenie voľných peňazí pre bežných ľudí. (pravdaže, ak odmyslime tých, ktorým sa oplatí hrať na burzách a majú na to čas, sedieť a byť prilepený za počítačom a riskovať.)
Jednostranný = prozápadný...
Francúzsky pozorovací dron nad Parížom ohrozený ruskou stíhačkou SU53 s ostrými, odistenými, atómovými náložami...
Zelený je pripravený pracovať na mieri pod vedením Trumpa.. HA-HA. Ešte včera sa objímal s Makaronom a so Starmerom.
A sk-novinári už vôbec nie.
Je to taká malá anketa, ako ľudia veria tým týpkom z PS, čo tu adorujú tie dlhopisy.
Národ vie, čo je preň prospešné. Strašne nadávate na Smer a idete si nohy polámať, aby ste čo to ešte chytili.
Samozrejme, že je to najlepší spôsob zhodnotenia voľných fin. prostriedkov.
Áno, kto má v práci čas vysedávať pri počítači a sledovať burzové premeny - prosím, môže to zhodnotiť aj viac. Ale vždy s rizikom. Bežný človek nemá na to, sledovať burzové zprávy a stavia na istotu.
Žiadna banka vám toľko nedá a úroky v bankách budú v dohľadnej dobe isto-iste klesať.
Takže takto páni z PS...
Teraz, keď sa ide zbrojiť, stane sa z neho maršál.
Pamätám si dobu, že sme mali ruské SS20 aj u nás za ihriskom.
A som tu.
Rozumnú nedostaneš.
Odporúčam ti zájsť na SME, tam uvidíš, čo je to trapošina.
Pamätám si dobu, že sme mali ruské SS20 aj u nás za ihriskom.
A som tu.
Nebudú škodovky, budú tanky...
Ešte budú tí agentúrni veľmi potrební.
Súčasným otrokárom to mimoriadne vyhovuje.
...odloženie "emisných pokút".
EÚ hlási ústup.
Prečo, pani Lajnová, prečo???
Prečo???
No, ja sa tancu nerozumiem vôbec, ale za mňa toto nieee!!
Len mu chcel povedať, že nech príde, že tam zostali ešte nejaké nedojedené obložené chlebíčky... Zelenému nechutili.
Totálny magor! Pobehoval po koľajach.
Odporúčame