Áno. A odporúčam to aj tebe!
Áno. A odporúčam to aj tebe!
Lipavský si pochvaľuje všetko, kde sú chlebíčky.
Nie mier, ale vojnu!
Ani Tusk už nie je náš?? Tss - to sú mi veci...
Už si tam bol? Práve si sa vrátil?
Tak nekecaj!
No teda to tam musel byť pekný Majdan...
Najprv musíš vytriezvieť, než niečo niekam posielaš!
Spravny titulok a komentar by mal byt:
Európa a Ukrajina nechcú žiaden mier. Len sa tak tvária. Chcú bojovať do posledného Ukrajinca, prípadne Európana, až dovtedy, pokiaľ nezostane kameň na kameni.
V EÚ nemá kto rokovať o mieri. Všetko v tej ich komisii sú neschopáci a navyše Zelenský má zakázaný vstup do Ameriky.
áno, pravda bolí...
Toto si vypočuj, to je lepšie:
Do školstva NIE! Do pánov dochtorov ÁNO!
Úpadok... Dekadencia...
Pán Macron! Teraz? Prímerie? Po milióne mŕtvych? Sedeli ste za dlhým stolom oproti Putinovi, videl som vás a on vám povedal, čo bude, čo príde. Volal vás na jednanie. A vy len vojna, vojna, vojna. Tak ste boli naočkovaný od Blinkena a Bidena, lebo ste mysleli, že Rusko pokoríte, porazíte. Teraz chcete prímerie? To sa nehanbíte? Ak na takéto "prímerie" pozdĺž terajšej frontovej línie Rusi pristúpia tak musia byť nepríčetní.
Lavrov sa už vyjadril k celej vašej dohode:
Moskva opäť vyjadrila svoj nesúhlas so zavedením európskych mierových síl na Ukrajine!
Odporúčame