Aj Matovičovi to žrali. Až po čase vytriezveli.
Aj Matovičovi to žrali. Až po čase vytriezveli.
To, že je je pan politik sme práve videli. Vojna, vojna, vojna... No tak ju budeš mať. Amerika ju mať nechce. A ani ja.
Jaj, pre teba bol doteraz "pánom sveta" ten v tom ufúľanom tričku? Vážne mi ťa je ľúto.
Myslíš? Zdá sa, že zatiaľ si veľa rozumu nepobral.
Hlavne aby si si to ty pamätal.
Zelený štupeľ dostal to, čo mal dostať už dávno! Konečne!
Chceš vedieť, čo tomu predchádzalo? To sa nikdy nikde nedozvieš. Tak, ako nikde a nikdy nenapíšu čo predchádzalo ŠVO na Ukrajine.
Hovorí sa tomu Zánik zdravého rozumu.
Ukrajina nie sú Malvíny.
...sa nejak cítia...
Rusáci ju vybudovali!
Názorný príklad politickej slepoty.
Železnice neviem, ale cestnú sieť majú 100x lepšiu.
Tá trať, to je predsa hlavný ťah od Košíc cez Púchov na Prahu. No, nezávidím nikomu. Piatok. Viac nemám slov.
Okrem UA.
Ja osobne, tak ako i ty, mám umelú hmotu rád.. Mňammm.
Raz mi jeden Nemec povedal - Slowakei? Das bedeutet langsam und schlecht...
Odporúčame