a zabil?
Tomuto sa povie Slovensko! Štát, kde si štátne mafie vyrovnávajú účty v priamom prenose.
Ďakujem!
Ťaťký debil...
Aký požičaj . taký vráť...
"Ťažkým debilom" myslíš svojho otca? Lebo ty syna určite nemáš. Nemáš, kto by ti ho urobil.
Dobre?
Kuleba: Ukrajina je šokovaná, že USA ešte neschválili balík pomoci.
Pán Austin, povedali ste nám ohromnú novinku. Ďakujeme.
Veď ich aj vítajú, len tebe to nepovedia...
iiiiiiáá...iiiiiiáá...
Pán Austin, povedali ste nám ohromnú novinku. Ďakujeme.
Ideálny stav po 1. kole: 1. Pele, 2. Harabin.
Po 2. kole je to už jedno.
Harabin má jednu obrovskú výhodu a dobrú vlastnosť - nebojí sa. Bol by to vynikajúci sk-prezident.
Okuliarnatý je v kŕči a viditeľne vystrašený.
Slovenčinaaaaa!!
Pozdrav od Peťa.
Netreba Ukrajincov ani Indov. A ak, tak len v minim. miere. Áno, sú to veľmi vzdelaní a pracovití ľudia, takých brať všetkými prstami.
ALE HLAVNE - Zredukovať neproduktívny, vysoko preplácaný (kávičkári) stredný i vyšší management - tam sú rezervy. Lenže, do toho Fico ( a vlastne nikto z politikov) nepôjde. Efektívnosť a efektivita - kam ste sa podeli? Za týmito pojmami sa skrýva aj produktivita.
1000 - 1200 MW.
Nekúpiš Fiat 500 za 500?
Jednoznačne naj-kapacita zo všetkých kandidátov SR i z celého vesmíru je Magr. Matovič!
A to si ešte nedal okuliare.
Mimozemľťan s okuliarmi?? Ts..Ts..
Harabin - jediný správny kandidát! NEBOJÍ SA a má odvahu... Ak bude v 2. kole - tak ho volím.
Odporúčame