Je nad slnko jasné, že Harabin bol iba oživením týchto volieb. Sranda musí byť. Nič viac, nič menej. 90% jeho hlasov mal od tých, čo oceňovali jeho odvahu a od recesistov.
A je nad slnko jasné, že osud prezidenta SR závisí práve od týchto ľudí, prípadne od tých, čo nevolili.
Takže rátam, že min. 90% Harabinovcov ide k Pelemu.
Matematika nepustí. Korčok bude v tom prípade prepadák. On už dnes závadza voličov svojimi klamstvami, ktoré okamžite po voľbách odvolá. Čaputová v okuliaroch.
Najviac sa čudujem "kresťanským" voličom z Kysúc a Oravy, že sa nechali zblbnúť farármi a nevadí im LGBT agenda Korčoka a vraj prokresťanské témy... Ha-Ha-Ha. Fuj "kresťania, farizeji."


