Tvoje pravé meno je rízman? Dobre, že vieme.
Tvoje pravé meno je rízman? Dobre, že vieme.
Píšu tu, že Rusi raketou napadli Poľsko a oni ani !ň! Prečo?
Už zasa? Prečo ju "nesundali?" Mám sa báť?
Lebo má iného... he-he-he.
A teraz daj údaje o prevalencii HIV na Ukrajine - to sa zasmejeme.
Dobre ti napísal, ty Magr! Zopakujem tito, aby si nič z toho nezabudol.
BTW nikde sa už na AIDS neumiera. Čo by si ako neolib votknutý v US arschloch mohol vedieť, ale asi máš v manuáli napísané na to účelovo "zabúdať".
A preto by ti mala byť pamäť obnovená kopancami do hlavy.
Crocus City Hall , pekný ruSSký názov.
Kaufland - taký krásny írečitý slovenský...
Podoľak poprel spojitosť Ukrajiny s útokom.
Podoľak poprel to, čo nikto nepovedal.
No tak teda ty si iný lúmen!
prečo drístaš ?
Uspokojuje ťa to, keď vidíš svoj dríst napísaný ?
prečo drístaš ?
Uspokojuje ťa to, keď vidíš svoj dríst napísaný ?
prečo drístaš ?
Uspokojuje ťa to, keď vidíš svoj dríst napísaný ?
prečo drístaš ?
Uspokojuje ťa to, keď vidíš svoj dríst napísaný ?
prečo drístaš ?
Uspokojuje ťa to, keď vidíš svoj dríst napísaný ?
prečo drístaš ?
Uspokojuje ťa to, keď vidíš svoj dríst napísaný ?
Ukľudni sa - má pravdu.
Jéééj! Tory nemá TV ani rádio.!
Nemecko si postavili Nemci sami. (Dnes sa im už nechce)
Ahoj Jaro! Čo je nové v ČR?
Jéééj... Keď som bol pionier, tak toto bol v družine náš pozdrav:
Buď pripravený! - Vždy pripravený!
Už mi chýba len Julo Fučík - Ľudia bdite!
Odporúčame