Dobré ráno!
Jaj. Macko si cestou do L.M. zabudol zobrať rodný list.
Eliminovať ste mali Budaja.
STV-ečkou to malo začať!
Chcú ho ELEIMINOVAŤ... ha-Ha-HA! To ako že mu dajú náhubok? Alebo okuliare? Korčokove?
To sa ho už fakt bojíte utratiť? Polícia ZASTRELIŤ? Choďte mi pekne do perdele!
naozaj si obmedzeny...
Aj ty si za to aby mali medvede okuliare? Ja áno.
Aké dieťa? Vojanu!
Presne tak.
Som z Trnavy, môžem ísť na míting Matoviča s Budajom?
Vy3erú sa na teba i na nás! Teraz majú iné problémy.
Ale inak dobre píšeš.
Celá kaja-company.
Už aj v Kanade?
Láska je láska.. Keď ju miluješ, nie je čo riešiť...
Rozhovor dobrý, ten pán má moju úctu.
De_bil, kto dnes ešte chodí na futbal.
Je to ako chodiť na Matoviča.
A opozícia odporučí dodávať medvedíkom ešte viac zbraní.
Dobrééé! Ak vieš o takom fasa medveďovi, daj vedieť. Možno by sa hodilo. Dohodneme sa.
Odporúčame