Si jednotka (ale neviem čoho) dávam ti plusku. Len neviem, či ti prejde.
Si jednotka (ale neviem čoho) dávam ti plusku. Len neviem, či ti prejde.
Zaorálek: “Desí ma, že nás Naď vedie rovnakým smerom, ako Slovensko”
Ešte im tam treba poslať aj Daniela.
Ja som raz mal jedného papagája a volal som ho pazo.
Stále neviem, prečo by mali byť Rusi naši nepriatelia.
Dajte link, vážená Pravda na ten rozhovor.
Ten, na koho reaguješ, nehovorí o mobiloch, ale o batériách. Mobil je prístroj na komunikáciu, batéria je chemický zdroj energie. Dobre? A bývaj si aj ďalej v tom svojom rodinnom dome.
Cnie sa ti za Slovenskom? Veľmi sa ti cnie? Heimweh?
Fiat 500?
Každý podľa svojej mentálnej výbavy.
Táto veta charakterizuje Slovensko i slovenský národ:
...akademická obec mlčí zo strachu pred lynčom...
Čoho, koho sa bojíte? čaputovej?
(pripo_ratí Slováci!)
Ako vidíš - môže... (nepriamo)
100 bodov.
Gambatý pôjde robiť poradcu na Ministerstvo obrany ČR.
Alfa aj omega všetkého bolo a je odstránenie Gambatého! Žaba na prameni. A postupne aj ďalší.
Je to veľké víťazstvo Fica nad Čaputovou.
Ešte stále v Nemecku? Zrejme áno, lebo už sa to prejavuje.
Slovensko - národ štrbavých ľudí.
Kto na to má, chodí na UA alebo platí ako najatý. Za všetko.
Načo máme štát? Načo máme vládu?
Tieto články sa tu budú opakovať ešte aj o 5, či 10 rokov. Nič sa nezmení. Len k horšiemu.
Odfoť a pošli.
Nebudú sa "zneužívať" pokiaľ budú lekári pracovať (!) tak, ako majú.
V nemocniciach bola registratúra a objednávali k lekárom s 30 min. presnosťou. Dnes???
Ja som zažil, že zubári pracovali do 22. hodiny. Pre dve zmeny vo fabrikách. Dnes???
A ak si ty dedo (vajs) - tak to vieš dobre aj ty.
Odporúčame