Kde sa dvaja bijú, tretí sa len smeje...
Kde sa dvaja bijú, tretí sa len smeje...
Ukrajinci sú neuveriteľne vynachádzaví, uviedla Mathernová. „Keď sa opýtate, dá sa toto, nikdy nedostanete odpoveď nie. Oni proste nájdu spôsob, ako niečo vyriešiť,“ povedala.
Áno. Aj ja som to vždy hovoril a budem vždy hovoriť. Ukrajinci a Rusi sú jeden národ. Tak, ako Srbi a Chorváti.
Načo sa teda bijete?
jeho ... jeho ... jeho ...
(to písal asi jehovista)
Je tam hodne Slovákov i Čechov...
(Boli si nakúpiť kvalitné mäsko pre svojich domácich miláčikov, psíkov a mačičky... To domáce poľské im už nechcú ani oni žrať.)
Je úplne jasné, že Rusi strieľajú do svojich.
Článok sa prihlásil do súťaže "Kto treskne väčšiu sprostosť"
Musel ísť stopom.
Načo by zomieral, keď už nežije.
Iba lieta.
Krásny stroj. Teraz čakám Zelenského na SU34.
Hmm...
Tak ja už fakt neviem čomu v tejto Pravde veriť.
Jeden nadpis:
Zelenskyj: Oslobodili sme Charkovskú oblasť, máme Čierne more
Druhý nadpis:
Kyjev zráža na kolená ruská početná a zbrojná prevaha, opisujú Ukrajinci situáciu na fronte.
Ľuďom je dobre. Veľmi dobre! Ešte im v histórii SK tak nikdy nebolo. A vlády, všetky vlády, šo tu boli to dobre vedia. A veľmi dobre to vedia aj v EÚ.
O čo žebroníte? O dotácie! Teda o prachy, o viac prachov.
Ste ako príbuzní pozostalí po nebožtíkovi. Závidíte si navzájom. Siať treba a nie sa prevážať po SK na drahých traktoroch.
V tomto sú zajedno socialisti a progresivci a komunisti!
Myslel si Štefanca, však? To je teda lúmen!
Myslíš Monču Štefancovú?
(KDH - farizej!)
Myslíš Monču Štefancovú?
(KDH - farizej!)
ty reklamu nepotrebuješ.
...a teba v ňom povozí...
Tak toto je superspráva!!! Hneď budem lepšie spať.
Matelko?
Odporúčame